Základní informace

Zimní stadion v areálu Na Lukách byl uveden do provozu na podzim roku 2013. Vybudován byl v rekordním čase 11-ti měsíců a nahradil původní zimní stadion umístěný v zámeckém parku, který již byl provozně zcela nevyhovující. Nabízí zázemí a využití hokejovému oddílu, školám, školkám, amatérské hokejové lize a široké veřejnosti.

Rozměry hrací plochy jsou 58 x 28 metrů, míst k sezení 730 plus další místa na stání. V patře s výhledem na ledovou plochu se nachází restaurace. Hala je moderně koncipována s výkonným chlazením a vzduchotechnikou, bezvadným ozvučením a osvětlením. Je to prostě důstojný hokejový stánek sloužící sportu i zábavě.

Provozní doba

PROVOZ ZS OD 18.12.2020 PŘERUŠEN Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY

Provozní doba z hlediska možnosti pronájmu ledové plochy se řídí dle jejího obsazení a je nepravidelná. Bližší informace o obsazení ledové plochy, nebo online rezervaci získáte v sekci "REZERVACE".

REZERVACE SE PROVÁDÍ PŘES ONLINE SYSTÉM(nyní v době omezení není dostupný-objednávky pouze přes email), DOPORUČUJEME ZADÁVAT ČASY TAK, ABY NAVAZOVALY LOGICKY NA PŘEDCHOZÍ REZERVACE. POKUD NENÍ ONLINE REZERVACE SPUŠTĚNA OBJEDNÁVEJTE PŘES EMAIL, NEBO TEL. UVEDENÝ NÍŽE V KONTAKTECH. V PŘÍPADĚ ŽE OBJEDNANÝ ČAS NEBUDE NAVAZOVAT NA ČASY V ROZPISE, MŮŽE VÁM BÝT REZERVACE UPRAVENA SPRÁVCEM TAK, ABY BYLA CO NEJOPTIMÁLNĚJI VYUŽITA LEDOVÁ PLOCHA. 

Veřejné bruslení: do odvolání zrušeno, platí možnost pro skupiny do 10 osob viz. níže

NÁHRADA ZA VEŘEJNÁ BRUSLENÍ V DOBĚ OMEZENÍ OHLEDNĚ KORONAVIRU:  Provoz s dodržením předepsaných vládních opatření. Z důvodu limitu počtu 10 osob pro rekreační sport není reálné pořádat veřejná bruslení. Chceme ale umožnit veřejnosti jít si zabruslit, proto bude možnost rezervovat si hodinové bloky na ledě v max. počtu 10 osob. Upozorňujeme, že jde pouze o bruslení bez hokejové výbavy a pouze pro zájemce z řad veřejnosti (neplatí pro oddíly, spolky apod.). Cena 500,-/hod. Doporučujeme vždy podívat se na rozpisy ledů a na volný čas, pak požádat o rezervaci na info@sportvlasim.cz a vyčkat na potvrzení (nutno požádat nejdéle den předem a zanechat tel.kontakt) Bloky by měly navazovat na již předešlé rezervace z důvodu kontinuálního využítí ledové plochy.

Veškeré změny najdete zde na této stránce, nebo kliknutím na záložku "Aktuality", nebo "Rezervace", popřípadě na vývěsní tabuli přímo na ZS.  Veškeré info také na :  http://www.facebook.com/SZMVpo/

 

LETNÍ ČÁST SEZÓNY (DUBEN-ČERVENEC):

V letní části sezóny na stadionu pokládáme umělý in-line povrch a hala je znovu zpřístupněna veřejnosti. In-line plocha je využívána hokejovým oddílem k tréninkové činnosti, ale je možné si ji rezervovat i soukromě. V hale lze provozovat celou řadu halových sportů a skupinových cvičení, převážně je ale určena pro in-line brusléní/hokej nebo pro hokejbal. Spolu s halou si za cenu 650,-Kč/hod rezervujete samozřejmě také kabiny se sprchami. In-line povrch bývá v provozu cca od konce dubna do první poloviny července. Pro více informací a v případě dotazů či pro uskutečnění rezervace můžete psát na info@sportvlasim.cz nebo volat na 607 221 111

IN-LINE BRUSLENÍ:  u bruslí jsou nutností gumová kolečka a odmontované brzdičky!!!

HOKEJBAL: u obuvi je samozřejmě nutné mít halové podrážky, které nebarví!!!

Kontakty

Kde nás najdete:
Sportovní areál, ul. Na Lukách 1921
258 01 Vlašim
info@sportvlasim.cz
 
Ředitel:
Luděk Janko
tel.: +420 734 362 055
ludek.janko@sportvlasim.cz
 
Provozní manažer:
Mgr. Jakub Jeništa
tel.: +420 607 221 111
jakub.jenista@sportvlasim.cz
 
Strojníci/Ledaři (pouze pokud je ZS v provozu)
tel.:+420 734 362 052
 

Galerie