Základní informace

Tenisový areál v zámeckém parku

Tenisové kurty se nacházejí na okraji vlašimského zámeckého parku a vede k ním komunikace u řeky Blanice (u železného mostu) pod vlašimským zámkem přístupná z Palackého či Žižkova i Husova náměstí. U tenisového areálu je parkoviště a vstup do areálu je asi o 50m dále hlavní brankou. V areálu na kurty dohlíží správce, kterému se tenisté při příchodu hlásí, a u kterého probíhá také platba. Na požádání jsou k dispozici šatny se sprchami a také drobné občerstvení (pouze v letním období). V areálu je vyvěšen provozní řád, který jsou návštěvníci a tenisté povinni dodržovat.

Letní sezona: k dispozici 4 venkovní kurty (antuka)

Zimní sezona: přetlaková hala 1 kurt (JUTA GRASS)

Nestandardní časy (mimo oficiální provozní dobu) a pořádání sportovních akcí lze umožnit, ale pouze po dohodě se správcem areálu a se schválením provozovatele.

 

ZAMLOUVÁNÍ KURTŮ:

  • rezervace provádějte výhradně prostřednictvím rezervačního systému!!!
  • v systému je vyžadována registrace
  • webová adresa do rezervačního systému uvedena zde na stránkách v sekci REZERVACE
  • UPOZORNĚNÍ - PRO VSTUP DO HALY JE NUTNÉ MÍT PLATNOU KARTU S DOSTATEČNÝM KREDITEM A PLATNOU REZERVACI !!!

Rezervace kurtů je možné uskutečnit online zde v rezervačním systému, kde je nejprve nutná registrace. Pravidla rezervací uvádímě níže, čtěte pozorně!

http://www.sportvlasim.cz/rezervace/

Pravidla pro rezervaci:

a) online rezervaci je možné uskutečnit kdykoli, pokud to systém umožní, nejpozději však do 23:59 na následující den.Vstup systémem předplacených karet (platí pouze pro tenisovou halu), zakoupení a dobíjení bude prováděno na recepci Sporthotelu, ul.Sportovní 1570, Vlašim. tel.: +420 734 362 057 . V současné době je systém online karetního přístupu spuštěn. Provoz na venkovních kurtech zajišťuje obsluha dle rezervačního systému a platba probíhá na místě.

b) rezervaci je možné provádět na libovolný počet termínů, ovšem pouze na viditelné období (zpravidla bude umožněno na dva týdny dopředu) v případě, že chcete mít na stejný termín dlouhodobější rezervaci, je třeba si rezervace v tomto časovém odstupu hlídat a zadávat vždy, jakmile Vám to systém umožní. Minimální časový úsek je vždy 1hod. a její násobky.

c) rezervace vyžaduje registraci, pak už se jen přihlašujete (doporučujeme si pečlivě uschovat login a password)  po každé rezervaci Vám přijde informační email o provedení a termínu rezervace, ten má pouze informační charakter.

d) stornovat Vaši rezervaci před začátkem pronájmu je možné přes email: info@sportvlasim.cz  – v případě opakované blokace termínu bez využití rezervace si vyhrazujeme právo vyřazení z rezervačního systému!

e) v souvislosti s nařízením GPDR o ochraně osobních údajů dáváte registrací souhlas s použitím osobních údajů pro potřeby nutné k rezervaci a registraci.

Provozní doba

Letní sezóna:  v provozu venkovní kurty (dle rezervačního systému)

Provoz ukončen 30.10.2019

DENNĚ    9:00 – 21:00*

* provozní doba se odvíjí také od podmínek počasí a od stavu antuky

*doporučujeme hlavně na začátku a konci sezony zvážit časy rezervací s ohledem na viditelnost ve večerních hodinách

 

Zimní sezona - v provozu přetlaková hala (dle rezervačního systému)

UPOZORNĚNÍ - PRO VSTUP DO HALY JE NUTNÉ MÍT PLATNOU KARTU S DOSTATEČNÝM KREDITEM A PLATNOU REZERVACI !!!

Provoz od 4.11.2019

DENNĚ    8:00 – 23:00

 

 

 

Kontakty

Kde nás najdete:
Zámecký park 
- z Palackého náměstí za železným mostem vpravo

Správce tenisového areálu:
tel.: +420 734 362 056

 
Provozní manažer:
Mgr. Jakub Jeništa
tel.: +420 607 221 111
jakub.jenista@sportvlasim.cz
 
Ředitel:
Luděk Janko
tel.: +420 734 362 055
ludek.janko@sportvlasim.cz
 

webové stránky místního tenisového oddílu:
http://www.tenis-vlasim.cz

Galerie