Beach-volejbal a nohejbal

Rezervační systém pro sportovní hřiště na koupališti bude oficiálně v provozu od 2.5.2018 !!!Rezervaci hřišť je možné uskutečnit online zde v rezervačním systému, kde je nejprve nutná registrace. Pravidla rezervací uvádímě níže, čtěte pozorně!
 
PROVOZNÍ DOBA HŘIŠŤ:  DENNĚ  10:00 – 21:00
 
REZERVAČNÍ SYSTÉM (ODKAZ):
 
https://sportvlasim.reenio.cz
 
 
Pravidla pro rezervaci:
 
a) online rezervaci je možné uskutečnit nejdříve 3 hodiny před začátkem pronájmu  (pokud chcete na dříve, lze se dohodnout přímo na místě s pokladním koupaliště a v případě zavřeného koupaliště s personálem hospody Na Koupáku)
 
b) rezervaci je možné provádět na libovolný počet termínů, ovšem pouze na max. 30 dní dopředu – v případě, že chcete mít na stejný termín dlouhodobější rezervaci, je třeba si rezervace v tomto časovém odstupu hlídat a zadávat vždy, jakmile Vám to systém již umožní…V případě, že máte domluvené celosezónní rezervace s provozovatelem areálu, máte svoje rezervace již uvedené v systému, ale ostatní pravidla pro Vás platí stejně jako pro ostatní.
c) 2 hodiny před začátkem Vašeho pronájmu Vám přijde upozorňující email, který má pouze informační (připomínající) účeld) stornovat Vaši rezervaci je možné nejpozději 12 hodin před začátkem pronájmu – v případě opakované blokaci termínu bez využití rezervace hrozí vyřazení z rezervačního systému! V případě výrazně nepříznivých podmínek počasí je pochopitelně nevyužití/zkrácení pronájmu povoleno. V ostatních případech je třeba provést storno a informovat provozovatele.

e) v souvislosti s nařízením GPDR o ochraně osobních údajů není povoleno zveřejňovat jména osob, které si hřiště rezervují – proto je pro veřejnost obsazení hřiště vyznačeno pouze barevně (červená pole)

 
 
 
PRONÁJEM SPORTOVNÍCH HŘIŠŤ IHNED NA MÍSTĚ BEZ REZERVACE:
– možnost fyzicky na pokladně u vchodu (pouze v provozní době koupaliště a pokud není hřiště rezervováno)
– mimo otvírací dobu koupaliště lze fyzicky v hospodě Na Koupáku (pouze v provozní době hřišť a pokud není hřiště rezervováno)
– rezervace na celodenní akce, případné problémy s rezervacemi a další náměty a připomínky řešte zde:
email: jakub.jenista@sportvlasim.cz
tel.: +420 607 221 111