Koupaliště Na Lukách

Místní koupaliště má za sebou dlouhou historii, za kterou se o něj staralo několik provozovatelů.  Významným oživením koupaliště byla celková rekostrukce v roce 2007, kdy kromě nové technologie úpravy vody, nabylo koupaliště nového a modernější vzhledu a od té doby poskytuje návštěvníkům komfortnější zázemí. Naše zařízení dostalo koupaliště do správy od sezóny 2014 a věnovali jsme nemalé množství prostředků na opravy a renovaci zařízení a věříme, že návštěvníci jsou a nadále budou spokojeni.

Stejně jako v předchozích letech zde na návštěvníky čeká velký 50m plavecký bazén s hloubkou 120-180 cm, dále dětský výukový bazén s hloubkou až 80 cm a brouzdaliště s malou skluzavkou pro ty nejmenší. Návštěvníci dále mohou využít tobogán u velkého plaveckého bazénu. K pronájmu je zde také v roce 2016 zrekostruovaný beach-volejbalový kurt a nohejbalové hřiště s krátkým umělým trávníkem. Pro ty nejmenší jsme v roce 2014 postavili v prostorách okolo brouzdaliště dětské hřiště s mnoha zábavnými prvky a krytým pískovištěm. Dále Vás zde čekají přehledné orientační prvky, převlékací kabinky, parkoviště na kola uvnitř areálu, zrenovovaná a vybavená ošetřovna, informační tabule a také modernější pokladna a efektivní plynulý pokladní systém. Na koupališti je samozřejmě k dispozici občerstvení, které jistě uspokojí každého návštěvníka.

V nadcházejících sezónách budeme v rámci našich možností usilovat o další modernizaci koupaliště tak, aby celé zařízení šlo s dobou a nabízelo návštěvníkům odpovídající komfort.