Aktuality Zimní stadion

Ve druhém i třetím utkání zvítězili Finové. Zajímavý hokejový víkend je za námi!

publikováno:

Víkendová bilance:      ČESKO  0:3  FINSKO

 

Druhé utkání mezi reprezentačními výběry do 19 let Česka a Finska zvládl lépe finský tým, který se dokázal výrazně zlepšit v zakončení a výsledkem bylo vítězství 7:3. Třetí nedělní a závěrečné utkání mezi oběma celky už nabídlo značně vyrovnanější podívanou, ovšem i přes napínavý závěr a velké úsilí Čechů se do třetice se z vítězství radoval finský tým, tentokrát v poměru 3:2.

Rychlost, síla, dynamika, technická vyspělost, agresivita, houževnatost, touha se prosadit. To vše bylo k vidění zimním stadionu ve Vlašimi od pátku do neděle. Ačkoliv český tým nedokázal ani v jednom utkání zvítězit, nechal na ledě všechno a byl finskému celku více než důstojným soupeřem. Věříme, že se Vám tato nevšední a zajímavá víkendová událost líbila a budete ji (i přes „českou porážku“) hodnotit především pozitivně, stejně jako my.

Za vedení Sportovního zařízení města Vlašimi a hokejového klubu HC Rytíři Vlašim bychom chtěli všem návštěvníkům poděkovat, že se podíleli na vytvoření solidní hokejové atmosféry, kterou si tyto zápasy určitě zasloužili.

Doufáme, že v budoucnu Vám budeme moci poskytnout další podobné sportovní zážitky!