Kvůli údálostem minulých týdnů a měsíců jsme velmi dlouho nevěděli, zda na otevření našeho koupaliště vůbec dojde…. Jsme velmi rádi za to, jak se situace zlepšila, a že je nám otevření umožněno.

Koncem května bylo zapotřebí urychleně dokončit přípravné práce a učinit některá zvláštní opatření, která nám umožní provoz spustit, ale nyní už je vše nachystané. Kapacitní omezení, která jsou aktuálně stanovena, nás vzhledem k dostatečné rozloze areálu koupaliště a vodních ploch příliš netrápí a doufáme, že do prázdnin, kdy očekáváme zvyšování návštěvnosti, se tato opatření ještě více rozvolní a my nebudeme muset počet návštěvníků ani potom nijak korigovat.

Přesto Vás na koupališti minimálně zpočátku drobná omezení a netradiční pokyny budou čekat. Drtivé většině z Vás budou tato pravidla částečně známa z médií a Ti, co je ještě neznají, se s nimi seznámí při první návštěvě u vstupu na koupaliště. Návštěvníky budou instruovat cedule s piktogramy a pokyny a na chování bude dohlížet personál koupaliště. Věříme, že návštěvníci koupaliště budou rozumní a stanovená pravidla budou respektovat a dodržovat. Jejich vědomé porušování by nejen znepříjemňovalo práci plavčíků, ale zbytečně také ohrožovalo provoz celého koupaliště.

Doufejme, že do prázdnin se situace ještě zlepší a koupaliště se bude moci v průběhu léta postupně vrátit k normálnímu režimu.

Otevření koupaliště je tedy naplánováno na příští pondělí 8.6. 2020. Standardně bude otevřeno denně od 10:00 do 19:00. Kondiční plavání ve večerních hodinách budeme spouštět až později v průběhu června (budeme informovat). Samozřejmě se otvírací doba a dny budou odvíjet také od aktuálních podmínek počasí, kdy při jejich nepřízni bude koupaliště zavřené.

Tak teď už jen aby nám počasí přálo a budeme se na Vás těšit! ;)