Aktuality Koupaliště

KOUPALIŠTĚ DNEŠKEM SPOUŠTÍ PROVOZ!!!

publikováno:

KOUPALIŠTĚ NA LUKÁCH ZAHÁJILO LETOŠNÍ SEZÓNU!!!!

Od 1.6. uvádíme do provozu Koupaliště Na Lukách! Otevřeno bude denně od 10:00 do 19:00 s tím, že provozní doba se bude stejně jako v předchozích sezónách odvíjet od aktuálního počasí, kdy v případě výrazně nepříznivých podmínek (zima, vytrvalý déšť, bouřky apod.) bude koupaliště dočasně uzavřeno. V těchto dnech, kdy je počasí nevyzpytatelné, koupaliště zpravidla otvíráme a čekáme na odezvu veřejnosti. V případě nezájmu o koupání může být koupaliště předčasně uzavřeno. (Děkujeme za pochopení…)

Ceny vstupného zůstavají stejné jako v předchozí sezóně!

Na koupališti Vás čeká několik novinek a úprav, které jistě po návštěvě zaregistrujete… Jedná se např. o slevu pro důchodce, dále o možnost uložení věcí do uzamykatelných boxů, nové slunečníky a lehátka k zapůjčení, svačinové altánky u dětského bazénku, zrekonstruované beach-volejbalové hřiště, nový stolní tennis aj.

Pro kondiční plavce máme dobrou zprávu, že po zavírací době pro běžné koupání bude od 19:00 do 20:00 každý všední den probíhat ve velkém plaveckém bazénu hodina kondičního plavání (vstup povolen po opuštění návštěvníků areálu koupaliště). I zde však upozorňujeme, že se tak bude nebude dít při výrazně nepříznivých podmínkách počasí, kdy bude koupaliště i ostatní veřejnosti uzavřeno.

Předpověď počasí na nejbližší dny není nijak zvlášť příznivá, ale budeme věřit, že opravdové léto je už za dveřmi. Těšíme se na Vaši návštěvu!!!

 

001