Aktuality Amatérská hokejová liga Zimní stadion

AHL – Amatérská hokejová liga

publikováno:

 

Zápis č.2 z jednání OVT AHL

 

Datum: 19.2.2015

 

 

 

Udělený trest ve hře v zápase play-off mezi SK Vlašim – KOHOUTI Kondrac hráči Robertu Kosovi (KOHOUTI Kondrac) za hrubé urážky RO po trestaném faulu týmu SK Vlašim. RO popsal průběh incidentu v zápise o utkání.

 

Rozhodnutí výboru AHL: hráč Robert Kos dostává

automatický stop na jedno nejbližší utkání AHL.

 

 

Žádost mužstva KOHOUTI Kondrac o kontumaci zápasu play-off s SK Vlašim. Jako důvod je uvedli, že hráč SK Vlašim Tomáš Jeništa nemá dle propozic odhráno 6 zápasů základní části AHL.

 

OVT AHL prohlédl zápisy o utkání mužstva SK Vlašim a zjistil, že výše uvedený hráč je uveden jako hráč v utkání na 11 zápisech o utkání z 18 možných zápisů SK Vlašim základní části AHL. Proto OVT nebude kontumovat tento zápas ve prospěch mužstva KOHOUTI Kondrac a ponechává v platnosti výsledek dosažený na ledě.

 

Námitka mužstva KOHOUTI Kondrac k utkání play-off mezi SOKOL Domašín – HC CTIRAD, že za mužstvo HC CTIRAD nastoupil hráč Václav Gut, který nastupuje za

A – tým HC Rytíři Vlašim.

 

OVT zjistil skutečnost, že po vzájemné dohodě vedoucích mužstev obou týmů, hráč Václav Gut mohl nastoupit v tomto utkání i když nastupuje v A-týmu HC Rytíři Vlašim.

 

 

 

 

 

 

                                                                 OVT AHL