Výsledky

datum čas Osmifinále – 1. liga – 1. zápasy rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
12.2.2018 20:30 SORI Team – VOSA MVS Bystřice Pessr J. Formánek 9:3
13.2.2018 19:30 SK Vlašim – BULDOCI Mrázek Pacovský 15:2
14.2.2018 20:30 SERVUS – KOHOUTI Kondrac Burda Formánek 4:7
15.2.2018 21:15 SOKOL Domašín – HC DRAGOUNI Košata M. Košata D. 2:2
datum čas Osmifinále – 1. liga – 2. zápasy rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
19.2.2018 20:30 BULDOCI – SK Vlašim Pessr J. Formánek 5:5
20.2.2018 19:30 HC DRAGOUNI – SOKOL Domašín Mrázek Pacovský 5:2
21.2.2018 20:30 VOSA MVS Bystřice – SORI Team Burda Košata M. 1:8
22.2.2018 21:15 KOHOUTI Kondrac – SERVUS Košata D. Skalická 2:8* (2:1 SN)
postupující SK Vlašim 2
postupující HC DRAGOUNI 6
postupující SORI Team 1
postupující KOHOUTI Kondrac 5
datum čas Semifinále – 1. liga – 1. zápasy rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
27.2.2018 19:30 SORI Team – HC DRAGOUNI Mrázek Pacovský 10:8
28.2.2018 20:30 SK Vlašim – KOHOUTI Kondrac Burda Formánek 5:0 kont.*
*tým KOHOUTI Kondrac utkání play-off skrečovali pro nedostatek hráčů
datum čas Semifinále – 1. liga – 2. zápasy rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
6.3.2018 19:30 HC DRAGOUNI – SORI Team Mrázek Pacovský 7:6* (1:0 SN)
7.3.2018 20:30 KOHOUTI Kondrac – SK Vlašim Burda Košata M.  3:20
Jarní prázdniny – 12.3 až 18.3.2018 – nehraje se
datum čas Finále – 1. liga – 1. zápas rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
20.3.2018 19:30  SK Vlašim – HC DRAGOUNI XXXXX XXXXX 6:0
datum čas O 3. místo – 1. liga – 1. zápas rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
21.3.2018 20:30  SORI Team – KOHOUTI Kondrac Košata D. Formánek 12:6
datum čas Finále – 1. liga – 2. zápas rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
24.3.2018 19:00  HC DRAGOUNI – SK Vlašim XXXXX XXXXX 2:10
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
datum čas Čtvrtfinále – 2. liga – 1. zápasy rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
13.2.2018 21:00 Sellier & Bellot – VELTEKO Mrázek Pacovský 2:3
15.2.2018 19:45 HC POHODA – Mimoňi Košata M. Košata D. 0:3
datum čas Čtvrtfinále – 2. liga – 2. zápasy rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
20.2.2018 21:00 Mimoňi – HC POHODA Mrázek Pacovský 2:3* (1:0 SN)
22.2.2018 19:45 VELTEKO – Sellier & Bellot Košata D. Skalická 2:3* (0:1 SN)
postupující Mimoňi 5
postupující Sellier & Bellot 3
datum čas Semifinále – 2. liga – 1. zápasy rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
27.2.2018 21:00 HC CTIRAD – Mimoňi Mrázek Pacovský 10:1
1.3.2018 19:45 ŘK Kácov – Sellier & Bellot Košata D. Skalická  1:1
datum čas Semifinále – 2. liga – 2. zápasy rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
6.3.2018 21:00 Sellier & Bellot – ŘK Kácov Mrázek Pacovský 3:6
8.3.2018 19:45 Mimoňi – HC CTIRAD Košata M. Skalická 2:12
Jarní prázdniny – 12.3 až 18.3.2018 – nehraje se
datum čas Finále – 2. liga – 1. zápas rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
20.3.2018 21:00  HC CTIRAD – ŘK Kácov XXXXX XXXXX 1:4
datum čas O 3. místo – 2. liga – 1. zápas rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 Výsledek
22.3.2018 19:45  Sellier & Bellot – Mimoňi  Mrázek Pacovský 3:3* (1:0 SN)
datum čas Finále – 2. liga – 2. zápas rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
24.3.2018 17:00  ŘK Kácov – HC CTIRAD XXXXX XXXXX 3:3