Výsledky

datum čas 1. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
4.9.2017 20:30 SERVUS – HC Dragouni Formánek Pessr J. 3:3
5.9.2017 19:30 SOKOL Domašín – VOSA MVS Bystřice Mrázek Pacovský 10:2
6.9.2017 20:30 KOHOUTI Kondrac – SORI Team Formánek Burda 2:14
7.9.2017 21:15 SK Vlašim – BULDOCI Mrázek Pacovský 0:5 kont.
datum čas 2. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
11.9.2017 20:30 HC Dragouni – KOHOUTI Kondrac Formánek Pessr J. 11:7
12.9.2017 19:30 SK Vlašim – SOKOL Domašín Mrázek Pacovský 4:3
14.9.2017 21:15 BULDOCI – SORI Team Mrázek Pacovský 2:2
17.9.2017 14:30 VOSA MVS Bystřice – SERVUS Dojava L. Pessr J. 8:5
datum čas 3. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
18.9.2017 20:30 SOKOL Domašín – BULDOCI Formánek Dojava L. 8:3
19.9.2017 19:30 SORI Team – HC Dragouni Mrázek Pacovský 9:4
20.9.2017 20:30 SERVUS – SK Vlašim Formánek Burda 6:2
21.9.2017 21:15 KOHOUTI Kondrac – VOSA MVS Bystřice Košata M. Pessr J. 11:5
datum čas 4. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
25.9.2017 20:30 SK Vlašim – KOHOUTI Kondrac Formánek Pessr J. 0:5 kont.
26.9.2017 19:30 VOSA MVS Bystřice – SORI Team Mrázek Pacovský 2:14
28.9.2017 21:00 SOKOL Domašín – SERVUS Košata M. Formánek 6:4
1.10.2017 17:00 BULDOCI – HC Dragouni Dojava L. Pessr J. 5:5
datum čas 5. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
2.10.2017 20:30 SORI Team – SK Vlašim Formánek Pessr J. 4:3
3.10.2017 19:30 SERVUS – BULDOCI Mrázek Pacovský 6:2
4.10.2017 20:30 KOHOUTI Kondrac – SOKOL Domašín Burda Bránský 7:9
5.10.2017 21:15 HC Dragouni – VOSA MVS Bystřice Bránský Formánek 11:2
čas 6. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
9.10.2017 20:30 VOSA MVS Bystřice – BULDOCI Bránský Pessr J. 3:9
10.10.2017 19:30 SK Vlašim – HC Dragouni Mrázek Pacovský 5:4
12.10.2017 21:15 SOKOL Domašín – SORI Team Mrázek Pacovský 2:2
15.10.2017 17:00 SERVUS – KOHOUTI Kondrac Dojava L. Formánek 7:6
datum čas 7. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
16.10.2017 20:30 HC Dragouni – SOKOL Domašín Bránský Pessr J. 7:4
17.10.2017 19:30 VOSA MVS Bystřice – SK Vlašim Mrázek Pacovský odloženo
18.10.2017 20:30 KOHOUTI Kondrac – BULDOCI Burda Dojava L. 9:6
19.10.2017 21:15 SORI Team – SERVUS Košata M. Formánek 5:2
datum čas 8. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
23.10.2017 20:30 KOHOUTI Kondrac – SORI Team Bránský Pessr J. 4:5
24.10.2017 19:30 SERVUS – HC Dragouni Mrázek Pacovský 4:9
26.10.2017 21:15 SOKOL Domašín – VOSA MVS Bystřice Dojava L. Košata M. 17:4
29.10.2017 19:45 SK Vlašim – BULDOCI Bránský Pessr J. 13:4
datum čas 9. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
30.10.2017 20:30 HC Dragouni – KOHOUTI Kondrac Bránský Pessr J. 2:6
31.10.2017 19:30 BULDOCI – SORI Team Mrázek Pacovský 4:6
1.11.2017 20:30 VOSA MVS Bystřice – SERVUS Burda Formánek 0:10
2.11.2017 21:15 SK Vlašim – SOKOL Domašín Košata M. Skalická 6:1
datum čas 10. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
6.11.2017 20:30 SOKOL Domašín – BULDOCI Formánek Pessr J. 3:7
7.11.2017 19:30 SERVUS – SK Vlašim Mrázek Pacovský 5:7
9.11.2017 21:15 KOHOUTI Kondrac – VOSA MVS Bystřice Košata M. Skalická 13:6
12.11.2017 19:45 SORI Team – HC Dragouni Formánek Dojava L. 2:6
datum čas 11. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
13.11.2017 20:30 SK Vlašim – KOHOUTI Kondrac Bránský Pessr J. 5:3
14.11.2017 19:30 VOSA MVS Bystřice – SORI Team Mrázek Skalická odloženo
15.11.2017 20:30 BULDOCI – HC Dragouni Burda Bránský 8:7
16.11.2017 21:15 SOKOL Domašín – SERVUS Košata M. Formánek 6:4
datum čas 12. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
20.11.2017 20:30 SORI Team – SK Vlašim Bránský Pessr J.
21.11.2017 19:30 KOHOUTI Kondrac – SOKOL Domašín Mrázek Pacovský
23.11.2017 21:15 HC Dragouni – VOSA MVS Bystřice Košata M. Skalická
26.11.2017 17:00 SERVUS – BULDOCI Formánek Košata D.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
datum čas 1. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
5.9.2017 21:00 VELTEKO – HC POHODA Mrázek Pacovský 3:6
7.9.2017 19:45 HC Mimoňi – ŘK Kácov Mrázek Pacovský 2:5
10.9.2017 12:15 HC CTIRAD – Sellier & Bellot Formánek Pessr J. odloženo
datum čas 2. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
12.9.2017 21:00 Sellier & Bellot – ŘK Kácov Mrázek Pacovský 5:2
13.9.2017 20:30 HC POHODA – HC Mimoňi Košata M. Burda 9:2
14.9.2017 19:45 HC CTIRAD – VELTEKO Mrázek Pacovský 3:3
datum čas 3. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
19.9.2017 21:00 VELTEKO – Sellier & Bellot Mrázek Pacovský 3:7
21.1.2017 19:45 HC Mimoňi – HC CTIRAD Košata M. Pessr J. 1:9
24.9.2017 17:00 ŘK Kácov – HC POHODA Dojava L. Košata M. 2:6
datum čas 4. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
26.9.2017 21:00 Sellier & Bellot – HC POHODA Mrázek Pacovský 8:3
27.9.2017 20:30 HC CTIRAD – ŘK Kácov Dojava L. Burda 1:1
28.9.2017 19.30 VELTEKO – HC Mimoňi Košata M. Formánek 2:6
datum čas 5. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
3.10.2017 21:00 ŘK Kácov – VELTEKO Mrázek Pacovský 5:2
5.10.2017 19:45 HC Mimoňi – Sellier & Bellot Bránský Formánek 6:4
8.10.2017 19:45 HC POHODA – HC CTIRAD Bránský Košata M. 0:3
datum čas 6. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
10.10.2017 21:00 HC CTIRAD – Sellir & Bellot Mrázek Pacovský 8:4
11.10.2017 20:30 VELTEKO – HC POHODA Burda Bránský 3:5
12.10.2017 19:45 HC Mimoňi – ŘK Kácov Mrázek Pacovský 3:7
datum čas 7. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
17.10.2017 21:00 Sellier & Bellot – ŘK Kácov Mrázek Pacovský 5:5
19.10.2017 19:45 HC POHODA – HC Mimoňi Košata M. Formánek 5:6
22.10.2017 17:00 HC CTIRAD – VELTEKO Bránský Košata M. 7:2
datum čas 8. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
24.10.2017 21:00 VELTEKO – Sellier & Bellot Mrázek Pacovský 2:7
25.10.2017 20:30 HC Mimoňi – HC CTIRAD Burda Dojava L. 0:4
26.10.2017 19:45 ŘK Kácov – HC POHODA Dojava L. Košata M. 5:2
datum čas 9. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
31.10.2017 21:00 HC CTIRAD – ŘK Kácov Mrázek Pacovský 2:1
2.11.2017 19:45 VELTEKO – HC Mimoňi Košata M. Skalická 3:1
5.11.2017 17:00 Sellier & Bellot – HC POHODA Bránský Košata D. 4:6
datum čas 10. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
7.11.2017 21:00 ŘK Kácov – VELTEKO Mrázek Pacovský 5:0
8.11.2017 20:30 HC Mimoňi – Sellier & Bellot Burda Formánek 1:3
9.11.2017 19:45 HC POHODA – HC CTIRAD Košata M. Skalická 0:5
datum čas 11. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
14.11.2017 21:00 HC CTIRAD – Sellier & Bellot Mrázek Skalická 8:1
16.11.2017 19:45 VELTEKO – HC POHODA Košata M. Formánek 3:4
19.11.2017 19:45 HC Mimoňi – ŘK Kácov Košata M. Bránský
datum čas 12. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 výsledek
21.11.2017 21:00 HC POHODA – HC Mimoňi Mrázek Pacovský
22.11.2017 20:30 Sellier & Bellot – ŘK Kácov Burda Formánek
23.11.2017 19:45 HC CTIRAD – VELTEKO Košata M. Skalická