Rozpis zápasů

datum čas 17. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 časoměřič
8.1.2018 20:30 SOKOL Domašín – BULDOCI Pessr J. Formánek Volková
9.1.2018 19:30 SERVUS – SK Vlašim Mrázek Pacovský Volková
10.1.2018 20:30 KOHOUTI Kondrac – VOSA MVS Bystřice Košata M. Formánek Míka F.
11.1.2018 21:15 SORI Team – HC Dragouni Košata M. Skalická Míka F.
datum čas 18. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 časoměřič
15.1.2018 20:30 SK Vlašim – KOHOUTI Kondrac Pessr J. Formánek Míka F.
16.1.2018 19:30 VOSA MVS Bystřice – SORI Team Mrázek Pacovský Míka F.
18.1.2018 21:15 BULDOCI – HC Dragouni Košata M. Mrázek Volková
21.1.2018 17:00 SOKOL Domašín – SERVUS Košata M. Formánek Volková
datum čas 19. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 časoměřič
22.1.2018 20:30 SERVUS – BULDOCI Pessr J. Formánek Volková
23.1.2018 19:30 HC Dragouni – VOSA MVS Bystřice Mrázek Košata D. Volková
24.1.2018 20:30 SORI Team – SK Vlašim Košata M. Formánek Míka F.
25.1.2018 21:15 KOHOUTI Kondrac – SOKOL Domašín Košata M. Skalická Míka F.
datum čas 20. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 časoměřič
29.1.2018 20:30 SOKOL Domašín – SORI Team Pessr J. Formánek Míka F.
30.1.2018 19:30 VOSA MVS Bystřice – BULDOCI Mrázek Pacovský Míka F.
1.2.2018 21:15 SK Vlašim – HC Dragouni Košata M. Skalická Volková
4.2.2018 12:45 SERVUS – KOHOUTI Kondrac Košata D. Formánek Míka F.
datum čas 21. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 časoměřič
5.2.2018 20:30 KOHOUTI Kondrac – BULDOCI Pessr J. Formánek Volková
6.2.2018 19:30 SORI Team – SERVUS Mrázek Pacovský Volková
7.2.2018 20:30 VOSA MVS Bystřice – SK Vlašim Košata D. Formánek Volková
8.2.2018 19:45 HC Dragouni – SOKOL Domašín Košata M. Košata D. Míka F.
KONEC ZÁKLADNÍ ČÁSTI
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
datum čas 17. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 časoměřič
9.1.2018 21:00 Sellier & Bellot – ŘK Kácov Mrázek Pacovský Volková
11.1.2018 19:45 HC POHODA – HC Mimoňi Košata M. Skalická Míka F.
XX.X.XXXX odloženo HC CTIRAD – VELTEKO Mrázek Kotouček Volková
datum čas 18. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 časoměřič
16.1.2018 21:00 HC Mimoňi – HC CTIRAD Mrázek Pacovský Míka F.
17.1.2018 20:30 VELTEKO – Sellier & Bellot Formánek Kotouček Volková
18.1.2018 19:45 ŘK Kácov – HC POHODA Košata M. Mrázek Volková
datum čas 19. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 časoměřič
23.1.2018 21:00 VELTEKO – HC Mimoňi Mrázek Košata D. Volková
25.1.2018 19:45 HC CTIRAD – ŘK Kácov Košata M. Skalická Míka F.
28.1.2018 17:00 Sellier & Bellot – HC POHODA Košata D. Kotouček Volková
datum čas 20. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 časoměřič
30.1.2018 21:00 ŘK Kácov – VELTEKO Mrázek Pacovský Míka F.
31.1.2018 20:30 HC Mimoňi – Sellier & Bellot Mrázek Kotouček Volková
1.2.2018 19:45 HC POHODA – HC CTIRAD Košata M. Skalická Volková
datum čas 17. kolo – 2. liga dohrávka rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 časoměřič
6.2.2018 21:00 HC CTIRAD – VELTEKO Mrázek Pacovský Volková
KONEC ZÁKLADNÍ ČÁSTI