Rozpis zápasů

datum čas 8. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 časoměřič
23.10.2017 20:30 KOHOUTI Kondrac – SORI Team Bránský Pessr J. Míka F.
24.10.2017 19:30 SERVUS – HC Dragouni Mrázek Pacovský Míka F.
26.10.2017 21:15 SOKOL Domašín – VOSA MVS Bystřice Dojava L. Košata M. Volková
29.10.2017 19:45 SK Vlašim – BULDOCI Bránský Pessr J. Míka F.
datum čas 9. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 časoměřič
30.10.2017 20:30 HC Dragouni – KOHOUTI Kondrac Bránský Pessr J. Pašek
31.10.2017 19:30 BULDOCI – SORI Team Mrázek Pacovský Volková
1.11.2017 20:30 VOSA MVS Bystřice – SERVUS Burda Formánek Pašek
2.11.2017 21:15 SK Vlašim – SOKOL Domašín Košata M. Skalická Míka F.
datum čas 10. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 časoměřič
6.11.2017 20:30 SOKOL Domašín – BULDOCI Formánek Pessr J. Pašek
7.11.2017 19:30 SERVUS – SK Vlašim Mrázek Pacovský Míka F.
9.11.2017 21:15 KOHOUTI Kondrac – VOSA MVS Bystřice Košata M. Skalická Volková
12.11.2017 19:45 SORI Team – HC Dragouni Formánek Dojava L. Míka F.
datum čas 11. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 časoměřič
13.11.2017 20:30 SK Vlašim – KOHOUTI Kondrac Bránský Pessr J. Pašek
14.11.2017 odloženo VOSA MVS Bystřice – SORI Team Mrázek Skalická Volková
15.11.2017 20:30 BULDOCI – HC Dragouni Burda Bránský Pašek
16.11.2017 21:15 SOKOL Domašín – SERVUS Košata M. Formánek Míka F.
datum čas 12. kolo – 1. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 časoměřič
20.11.2017 20:30 SORI Team – SK Vlašim Bránský Pessr J. Pašek
21.11.2017 19:30 KOHOUTI Kondrac – SOKOL Domašín Mrázek Pacovský Míka F.
23.11.2017 21:15 HC Dragouni – VOSA MVS Bystřice Košata M. Skalická Volková
26.11.2017 17:00 SERVUS – BULDOCI Formánek Košata D. Míka F.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
datum čas 8. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 časoměřič
24.10.2017 21:00 VELTEKO – Sellier & Bellot Mrázek Pacovský Míka F.
25.10.2017 20:30 HC Mimoňi – HC CTIRAD Burda Dojava L. Pessr J.
26.10.2017 19:45 ŘK Kácov – HC POHODA Dojava L. Košata M. Volková
datum čas 9. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 časoměřič
31.10.2017 21:00 HC CTIRAD – ŘK Kácov Mrázek Pacovský Volková
2.11.2017 19:45 VELTEKO – HC Mimoňi Košata M. Skalická Míka F.
5.11.2017 17:00 Sellier & Bellot – HC POHODA Bránský Košata D. Pašek
datum čas 10. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 časoměřič
7.11.2017 21:00 ŘK Kácov – VELTEKO Mrázek Pacovský Míka F.
8.11.2017 20:30 HC Mimoňi – Sellier & Bellot Burda Formánek Pašek
9.11.2017 19:45 HC POHODA – HC CTIRAD Košata M. Skalická Volková
datum čas 11. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 časoměřič
14.11.2017 19:30 HC CTIRAD – Sellier & Bellot Mrázek Skalická Volková
16.11.2017 19:45 VELTEKO – HC POHODA Košata M. Formánek Míka F.
19.11.2017 19:45 HC Mimoňi – ŘK Kácov Košata M. Bránský Pašek
datum čas 12. kolo – 2. liga rozhodčí č.1 rozhodčí č.2 časoměřič
21.11.2017 21:00 HC POHODA – HC Mimoňi Mrázek Pacovský Míka F.
22.11.2017 20:30 Sellier & Bellot – ŘK Kácov Burda Formánek Pašek
23.11.2017 19:45 HC CTIRAD – VELTEKO Košata M. Skalická Volková